Світ

Міністр оборони США пригрозив Ірану “серйозними наслідками” через підтримку хуситів

Міністр оборони США пригрозив Ірану “серйозними наслідками” через підтримку хуситів

Фото: Reuters

Міністр оборони США Піт Гегсет пригрозив Тегерану “серйозними наслідками” через підтримку хуситів в Ємені.

Про це розповіли в Reuters.

“Повідомлення Ірану: Ми бачимо вашу смертоносну підтримку хуситів. Ми точно знаємо, що ви робите. Вам відомо, на що здатні військові США, і вас попередили. Ви зіткнетеся з наслідками в той час і в тому місці, яке оберемо ми”, – написав Гегсет у соцмережі X.

Як зазначають в Reuters єменські хусити завдавали ударів по суднам в Червоному морі “на знак підтримки Палестини”. Однак в Ірані заявили, що хусити діяли самостійно.

Відомо, що США та Іран вже провели три раунди непрямих переговорів щодо обмеження ядерної програми Тегерану за посередництва Оману.

Зазначається, що сторони знову зберуться в Римі в 3 травня.

“Хоча і Тегеран, і Вашингтон заявили, що налаштовані на дипломатію, вони тримаються надто протилежних поглядів на суперечку, яка триває вже понад два десятиліття” – зазначили журналісти.

Відомо, що у суботу, 26 квітня, в Омані відбулися перемовини між Іраном та Сполученими Штатами, які стосувалися ядерної програми Тегерана.

Раніше в Ірані заявили, що очікують досягти “хорошої угоди” в перемовинах зі США щодо іранської ядерної програми.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, TwitterTelegram та Instagram.