Новини

Міноборони анонсувало запуск єдиного е-квитка для військовослужбовців

Міноборони анонсувало запуск єдиного е-квитка для військовослужбовців

В Міністерстві оборони анонсували запуск єдиного електронного квитка для військовослужбовців.

Про це заявив заступник міністра оборони України Олексій Марценюк, йдеться на сайті Міноборони.

“Ми виходимо з концепції, що повинен бути однаковий електронний військовий квиток для усіх — і для генерала, і для солдата. Тестові зразки електронних військових квитків будуть у нас вже найближчими тижнями. Ми допрацювали дизайн, функціонал, розібралися, які види номерів та які дані повинні бути. Ми хочемо, щоб була така загальновійськова солідарність: у всіх однаковий військовий квиток, він має стандартні позначення, фотографію, групу крові”, — зазначив він.

Марценюк додав, що через п’ять років запрацює депозитно-монетарна програма, і на той момент на електронному квитку вже зберігатиметься вся інформація щодо військового: його квартирна справа, відпустки, призначення, відрядження і так далі. Також заступник міністра оборони додав, що в ідеалі після старту депозитно-монетарної програми, щойно військовослужбовець підписує контракт і на нього оформляють електронний військовий квиток, він потрапляє в базу, і через певний період йому почне нараховуватися відповідний депозит, який він згодом зможе використати.

В Міноборони повідомили, що презентація електронного військового квитка відбудеться після тестування його належним чином, для цього було обрано дослідний район та один із видів військ.

Крім того, паралельно з розробкою електронного військового квитка створюється мережа, яка б могла дозволяти користуватися цим квитком у Територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки (колишні військкомати)

Нагадаємо, що Центральна артилерійська база озброєння нарощує темпи модернізації комплексів бойових машин управління вогнем самохідної артилерії.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram..