Міномети і керовані ракети: бойовики за сьогодні обстріляли чотири населених пункти на Донбасі
Російські окупанти від початку доби обстріляли чотири населених пункти на Донбасі.
Про це повідомили у Міністерстві оборони України.
“На Луганському напрямку вночі російсько-окупаційні війська півтори години обстрілювали захисників Травневого зі станкових і ручних протитанкових гранатометів, кулеметів великого калібру та стрілецької зброї. За цей час противник також випустив по опорних пунктах наших військ на цій ділянці фронту 5 мін калібру 82 мм”, – йдеться в повідомленні.
Крім того, з о пів на 12-ту окупанти за 20 хвилин випустили 6 мін зі 120-го міномету по позиціях підрозділів Об’єднаних сил поблищу Оріхового.
На Донецькому напрямку після 6-ї ранку 12 мін 120-го калібру розірвалися на підступах до Мар’їнки.
Також, за даними Міноборони, в районі Красногорівки окупанти близько 11-ї години застосували протитанкову керовану ракету.
За наявною інформацією, втрат з українського боку немає, додали у відомстві.
Нагадаємо, у зоні бойових дій на Донбасі 14 лютого бойовики 13 разів порушили режим припинення вогню. Унаслідок обстрілів один український військовослужбовець дістав поранення.
Нагадаємо, 13 лютого збройні формування Російської Федерації шість разів порушили режим припинення вогню.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.