Мінветеранів пропонує ввести санкції проти росіян, причетних до захоплення українських кораблів у Керченскій протоці
Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб підготувало проєкт розпорядження про введення санкцій проти кількох десятків росіян, причетних до акту агресії проти українських кораблів в Керченській протоці в 2018 році.
Про це повідомляє пресслужба відомства.
Фахівці міністерства зібрали інформацію про причетних до нападу на судна ВМС ЗСУ.
Проєкт розпорядження спочатку надійшлють у профільні органи влади, а потім винесуть на розгляд Кабміну. Якщо уряд його схвалить, документ стане підставою для прийняття РНБО рішення про застосування санкцій.
Раніше повідомлялося, що Мінветеранів ініціює введення санкцій проти силовиків, які влаштовували суди лише над українськими громадянами в Криму.
Нагадаємо, делегації США, Євросоюзу та України під час засідання Постійної ради ОБСЄ 6 лютого у Відні висловили вимогу до Росії щодо надання повного доступу на території анексованого Криму.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.