МІП закликає Нацраду вирішити питання з дозволами для мовлення на окупованих територіях
Міністерство інформаційної політики України звернулося до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо проведення найближчим часом засідання Національної ради та вирішення нагальних питань щодо видачі дозволів на тимчасове мовлення за спрощеною процедурою на окупованих територіях Донбасу.
Про це повідомляє прес-служба міністерства.
Через тривалу перерву в роботі Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення численні теле- та радіомовники не можуть продовжити чинні дозволи на тимчасове мовлення. В результаті, вони будуть змушені припинити свою діяльність на території Донецької, Луганської областей та на межі з тимчасово окупованим Кримом. Також заблоковано видачу нових дозволів на тимчасове мовлення, через що на вільних частотах мовить російська пропаганда.
Без проведення Національною радою України з питань телебачення та радіомовлення чергових засідань та схвалення відповідних рішень подолання цих проблем неможливе.
В умовах інформаційної агресії Російської Федерації питання стабільного українського телерадіомовлення, зокрема на територіях з особливим режимом мовлення – в Донецькій, Луганській областях, а також у шести районах Херсонської області – є пріоритетом інформаційної безпеки України.
Нагадаємо, за повідомленням Головного управління розвідки Міністерства оборони України, російське окупаційне командування через підконтрольні засоби масової інформації поширює чутки про недотримання домовленості про розведення військ командуванням Об’єднаних сил та повернення українських підрозділів на попередньо займані позиції.