Новини

Міст Метро капітально відремонтують до 2022 року — КМДА

Міст Метро капітально відремонтують до 2022 року — КМДА

Міст Метро у Києві капітально відремонтують до настання моменту аварійності.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

Давтян повідомив, що наразі стан мосту Метро визначено як четвертий або “обмежено працездатний”.

“Обстеження зокрема встановило, що до моменту аварійності ще 6 років (станом на 2016 рік.). Тобто теоретично ми маємо встигнути зробити капітальний ремонт до 2022 року”, – пояснив заступник голови КМДА.

Він додав, що було проведене комплексне обстеження, розроблена проектно-кошторисна документація, яка зараз проходить експертизу. Результати її очікуються у серпні 2018 року.

“Після отримання позитивних результатів експертизи потрібно буде 6 місяців на розробку документації. Після цього можна розпочинати капремонт. За планом, виконання капітального ремонту відбудеться наступного року. Термін будівництва — 2 роки”, – зазначив Давтян.

Раніше співавтор проекту мосту Метро Георгій Росновський заявив, що корнструкція може обвалитися в будь-який момент. Він зазначив, що під час будівництва напружувані пучки арматур не було як слід ізольовано, через що металеві частини вкрилися іржею. За словами Росновського, вирішити проблему капітальним ремонтом неможливо, необхідно реконструювати міст.

Раніше очевидці зафільмували, як підлітки бігали по даху поїзду київського метрополітену, що рухався на повній швидкості.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.