Місто президента морозить городян: 95-квартал вийшов на мітинг через відсутність опалення
У понеділок, 25 листопада, мешканці Кривого Рогу, рідного міста президента Володимира Зеленського, вийшли на мітинг, тому що, незважаючи на холодну погоду, у них ще не включили опалення.
Про це повідомляє “1 Криворізький”.
Без тепла залишилися криворіжці, які мешкають у 95-му кварталі в будинку № 6 на вулиці Симбірцева.
Учасники акції протесту кажуть, що в їхніх квартирах не більше +8 градусів тепла. В руках у мітингувальників плакати з написами: “Теплоцентраль, шантаж, погрози, заморозка!!!”, «Вілкул, забери трубу”, “Боргів у мешканців будинку немає, за свою дурість платіть самі”, “Місто президента морозить городян”.
Проблема виникла через те, що в будинку створили ОСББ і міськрада вимагає у об’єднання мешканців вирішити деякі організаційні моменти, зокрема взяти на баланс частину мереж і погасити нібито наявну заборгованість за минулий сезон.

Людям, які мерзнуть, в “Криворізької теплоцентралі” відповідають, що тепло буде після акту приймання труби.
Нагадаємо, станом на ранок понеділка, 25 листопада, повністю підключені до опалення 20 областей.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.