Новини

Монобільшість їде навчатись у Америку: депутати про те, чому працюватимуть у січні лише чотири дні

Монобільшість їде навчатись у Америку: депутати про те, чому працюватимуть у січні лише чотири дні

Народні депутати України відповіли, чому вирішили працювати у січні 2020 року лише чотири дні.

Про це народні обранці розповіли журналістці “Прямого” Даші Счастливій у кулуарах парламенту.

“Мені сказали, що представники монобільшості їдуть навчатись в Америку, тому терміново потрібен ще один тиждень відпустки”, – розповів позафракційний Муса Магомедов.

“Я б працював і два тижні. Я на новий рік нікуди не їду”, – зазначив “слуга народу” Кирило Нестеренко.

“Те, що аграрний комітет буде працювати всі дні до Нового року, з 26 грудня по 10-11 січня – це точно”, – підкреслив позафракційний Микола Кучер.

“Скоріш за все люди хочуть відпочити. Хтось працює на окрузі, хтось ні. Більшість депутатів там навіть не з’являються. Тому скоріш за все вирішили зробити “разгрузку”, – додав позафракційний Антон Поляков.

Нагадаємо, українці перед Новим роком отримають три додаткових вихідних.

Раніше “Прямий” повідомляв, що Кабінет Міністрів України прийняв рішення, згідно якого у період зимових свят українці матимуть тиждень вихідних днів.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.