МОЗ пропонує продовжити карантинні обмеження на літній період
Фото: Facebook
Міністерство охорони здоров’я пропонує продовжити карантин в Україні на літній період.
Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час засідання уряду 9 червня.
“Ми запропонуємо уряду розглянути питання продовження карантинних обмежень на літній період, оскільки коронавірус не подолано”, – наголосив він.
За словами міністра, в Україні повинні залишити основні протиепідемічні обмеження – обов’язковість масок в громадських будівлях і в транспорті, а також відповідальне ставлення до дотримання фізичної дистанції.
Нагадаємо, з 9 червня в Україні усі області перейшли в “зелену” зону карантинних обмежень у зв’язку з поширенням коронавірусною хвороби COVID-19.
З 8 ЧЕРВНЯ В УКРАЇНІ ЩЕ БІЛЬШЕ ПОСЛАБИЛИ КАРАНТИН: ЩО ЗМІНИЛОСЯ