Новини

МВС України прокоментувало отримання 800 мільйонів з ковідного фонду

МВС України прокоментувало отримання 800 мільйонів з ковідного фонду

Фото: facebook

У середу, 9 червня Кабінет Міністрів України виділив Міністерству внутрішніх справ 800 млн гривень з Державного бюджету. Вони передбачалися на допомогу у боротьбі з Covid-19 за урядовою програмою. 

Про це повідомила пресслужба МВС  

Повідомляється, що кошти використають здійснення доплат поліцейським, гвардійцям, прикордонникам і рятувальникам, які  ризикують здоров`ям, найбільше контактуючи із населенням під час щоденного несення служби у період дії карантину. Також доплатять і медичним працівникам охорони здоров’я зі сфери управління МВС, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації захворювання на COVID-19.

“Це перше рішення у 2021 році. Надалі Уряд буде приймати аналогічні рішення для підтримки співробітників системи МВС України. Щодня її підрозділи перебувають на передовій боротьби з коронавірусом.  Так, за весь період епідемії у системі МВС захворіло понад 52 тисячі, а померло від наслідків хвороби 246 осіб. Лише за минулий тиждень кількість хворих зросла на 78 осіб”, – зазначають у міністерстві.

У МВС наголошують на тому, що у 2020 році  Державна аудиторська служба України у цілому підтвердила законність використання державних фінансів.  Тоді Уряд виділив 4 млрд 709 млн гривень для забезпечення потреб виконавчої влади системи.

Окремі порушення, встановлені аудиторами на рівні 0,6%, вже були усунені або оскаржені у судовому порядку.

Раніше у січні  Кабінет Міністрів також планував спрямувати кошти з грального бізнесу у державний фонд

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.