МВС України прокоментувало отримання 800 мільйонів з ковідного фонду
Фото: facebook
У середу, 9 червня Кабінет Міністрів України виділив Міністерству внутрішніх справ 800 млн гривень з Державного бюджету. Вони передбачалися на допомогу у боротьбі з Covid-19 за урядовою програмою.
Про це повідомила пресслужба МВС
Повідомляється, що кошти використають здійснення доплат поліцейським, гвардійцям, прикордонникам і рятувальникам, які ризикують здоров`ям, найбільше контактуючи із населенням під час щоденного несення служби у період дії карантину. Також доплатять і медичним працівникам охорони здоров’я зі сфери управління МВС, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації захворювання на COVID-19.
“Це перше рішення у 2021 році. Надалі Уряд буде приймати аналогічні рішення для підтримки співробітників системи МВС України. Щодня її підрозділи перебувають на передовій боротьби з коронавірусом. Так, за весь період епідемії у системі МВС захворіло понад 52 тисячі, а померло від наслідків хвороби 246 осіб. Лише за минулий тиждень кількість хворих зросла на 78 осіб”, – зазначають у міністерстві.
У МВС наголошують на тому, що у 2020 році Державна аудиторська служба України у цілому підтвердила законність використання державних фінансів. Тоді Уряд виділив 4 млрд 709 млн гривень для забезпечення потреб виконавчої влади системи.
Окремі порушення, встановлені аудиторами на рівні 0,6%, вже були усунені або оскаржені у судовому порядку.
Раніше у січні Кабінет Міністрів також планував спрямувати кошти з грального бізнесу у державний фонд
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.