МЗС РФ закликало вивести поліцію і Нацгвардію з ділянок розведення на Донбасі
Нацгвардія
Розвиток подій дає змогу задуматися про скликання саміту в “нормандському форматі”, проте можливе введення Нацгвардії України в зону розведення сил на Донбасі може перекреслити його сенс.
Про це заявив заступник глави МЗС РФ Олександр Грушко, повідомляють російські ЗМІ.
“Я думаю, що рух йде загалом у напрямку, який дає змогу задуматися про скликання “нормандського формату”, але, з іншого боку, надходить дуже багато інформації, яка свідчить про те, що можуть виникнути досить серйозні труднощі й на політичному треку, й у сфері безпеки”, – сказав Грушко, відповідаючи в середу на запитання журналістів, чи сформувалися умови для проведення саміту “нормандської четвірки” після розведення сил у населеному пункті Петрівському в Донецькій області.
“Останні заяви про те, що замість Збройних сил України може бути введено якісь формування громадянської Національної гвардії, цивільної поліції, звісно, це все кроки, які можуть перекреслити весь сенс цього розведення”, – додав заступник міністра.
Нагадаємо, ватажки бойовиків прокоментували заяву тимчасового повіреного у справах США в Україні Вільяма Тейлора про те, що після розведення військ в районі Петрівського в зону зможуть зайти українська поліція і Нацгвардія.
Також проросійські бойовики 8 листопада відмовилися підтвердити розведення сил і засобів на ділянці біля Богданівки і Петрівського.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.