Новини

На Дніпропетровщині водій “євробляхи” кинув у поліцейських гранату, поранивши одного правоохоронця

На Дніпропетровщині водій “євробляхи” кинув у поліцейських гранату, поранивши одного правоохоронця

У місті Вільногорськ Дніпропетровської області водій автомобіля на “євробляхах” кинув у поліцейських гранату та поранив одного правоохоронця.

Про це повідомив голова Національної поліції Сергій Князев у Facebook.

“Місто Вільногірськ на Дніпропетровщині. Поліцейські групи реагування зупиняють місцевого мешканця на автівці з “євробляхами”. На прохання надати для перевірки документи у поліцейських летить граната. Вибухом одного поліцейського поранено, напарник миттєво реагує, і зловмисник не встигає висмикнути чеку на другій гранаті. Зупиняє кидача гранат, застосувавши табельну зброю”, – написав Князєв.