На Донбасі без води залишилось понад 42 тисячі людей: відомо причину
У місті Торецьк, Залізне та селищах Північне і Південне Донецької області відключили водопостачання через проблеми на центральному водогоні “Горлівка-Торецьк”. Без води загалом лишилися 42,8 тисячі людей.
Про це повідомляє прес-служба ДСНС.
Рятувальники ввечері 16 грудня отримали інформацію про те, що на водогоні “Горлівка – Торецьк” збільшуються втрати води. Цей водогін має даметр 900 мм та проходить через лінію зіткнення з окупованої Горлівки до підконтрольного міста Торецьк.
У Торецьку є резервуар з питною водою, в якому станом на 17 грудня є 2,5 тисячі кубометрів води. Мінімальний рівень води, за якого її можна набирати, становить 1000 кубометрів.
Якщо вода закінчиться — її будуть підвозити машинами, повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій.
Удень 17 грудня фахівці встановлюватимуть причини втрат води на водогоні.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.