На Донбасі другу добу зберігається перемир’я – штаб ООС
3 червня в районі проведення Операції об’єднаних сил порушень режиму припинення вогню не зафіксовано.
Про це повідомляє пресслужба ООС.
“Бойових втрат серед військовослужбовців Збройних Сил України немає”, – зазначили у штабі.
Наголошується, що підрозділи Збройних Сил України знаходяться на позиціях і неухильно дотримуються зобов’язань щодо всеосяжного режиму припинення вогню, які досягнуті в рамках Тристоронньої контактної групи.
Крім того, піротехнічні розрахунки ДСНС України розмінували понад два гектари території та передали на знищення 96 вибухонебезпечних предметів.
Нагадаємо, 1 червня росіяни відкрили вогонь у напрямку безпілотника Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на окупованій Донеччині.
Крім того, окупанти на Донбасі отримали чергову партію озброєння та боєприпасів з РФ.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.