Суспільство

На Донбасі другу добу зберігається перемир’я – штаб ООС

На Донбасі другу добу зберігається перемир’я – штаб ООС

3 червня в районі проведення Операції об’єднаних сил порушень режиму припинення вогню не зафіксовано.

Про це повідомляє пресслужба ООС.

“Бойових втрат серед військовослужбовців Збройних Сил України немає”, – зазначили у штабі.

Наголошується, що підрозділи Збройних Сил України знаходяться на позиціях і неухильно дотримуються зобов’язань щодо всеосяжного режиму припинення вогню, які досягнуті в рамках Тристоронньої контактної групи.

Крім того, піротехнічні розрахунки ДСНС України розмінували понад два гектари території та передали на знищення 96 вибухонебезпечних предметів.

Нагадаємо, 1 червня росіяни відкрили вогонь у напрямку безпілотника Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на окупованій Донеччині.

Крім того, окупанти на Донбасі отримали чергову партію озброєння та боєприпасів з РФ.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.