На Донбасі російські найманці чотири рази обстріляли позиції ЗСУ: один військовий загинув
Фото: пресслужба ЗСУ
Від початку поточної доби, 2 лютого, в районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано чотири порушення режиму припинення вогню.
Про це повідомляє пресцентр ОС.
“Так, в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ”, біля Кримського, окупанти відкривали вогонь з підствольного гранатомета, а поблизу Південного – з великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї”, – резюмували у пресслужбі.
Зазначається, що сьогодні загинув український військовослужбовець.
“Неподалік населеного пункту Шуми збройні формування Російської Федерації вели в бік українських позицій прицільний снайперський вогонь. Внаслідок пострілу снайпера отримав важке поранення військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил. Захиснику було оперативно надано медичну допомогу та, на жаль, врятувати його не вдалося”, – повідомили у штабі.
Крім того, в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід”, російсько-окупаційні війська відкривали прицільний вогонь з автоматичного станкового та станкового протитанкового гранатометів поблизу Павлополя.
“Про факти порушення режиму припинення вогню через Українську сторону СЦКК повідомлено представників ОБСЄ”, – резюмували у пресслужбі.
Нагадаємо, 2 лютого на Донбасі російський снайпер вбив військового ЗСУ.