Суспільство

На Донбасі російські найманці чотири рази обстріляли позиції ЗСУ: один військовий загинув

На Донбасі російські найманці чотири рази обстріляли позиції ЗСУ: один військовий загинув

Фото: пресслужба ЗСУ

Від початку поточної доби, 2 лютого, в районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано чотири порушення режиму припинення вогню.

Про це повідомляє пресцентр ОС.

“Так, в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ”, біля Кримського, окупанти відкривали вогонь з підствольного гранатомета, а поблизу Південного – з великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї”, – резюмували у пресслужбі.

Зазначається, що сьогодні загинув український військовослужбовець.

“Неподалік населеного пункту Шуми збройні формування Російської Федерації вели в бік українських позицій прицільний снайперський вогонь. Внаслідок пострілу снайпера отримав важке поранення військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил. Захиснику було оперативно надано медичну допомогу та, на жаль, врятувати його не вдалося”, – повідомили у штабі.

Крім того, в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід”, російсько-окупаційні війська відкривали прицільний вогонь з автоматичного станкового та станкового протитанкового гранатометів поблизу Павлополя.

“Про факти порушення режиму припинення вогню через Українську сторону СЦКК повідомлено представників ОБСЄ”, – резюмували у пресслужбі.

Нагадаємо, 2 лютого на Донбасі російський снайпер вбив військового ЗСУ.

Крім того, 1 лютого, в районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано п’ять порушень режиму припинення вогню.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.