На Донбасі за добу загинули двоє українських військових
У районі проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі окупанти 9 разів відкривали вогонь по позиціях ЗСУ, в тому числі тричі застосовуючи заборонене озброєння, загинули двоє українських військових.
Про це повідомляє прес-центр ООС у Facebook.
Бойовики обстрілювали наші оборонні укріплення в районах населених пунктів Кримське, Вільний, Луганське, Авдіївка, Піски, Тарамчук, Березове та Гнутове.
“Російські окупаційні війська вели прицільний вогонь із гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї. Крім того, з мінометів калібру 120 мм, ворог двічі обстрілював позиції Об’єднаних сил поблизу Луганського”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що саме неподалік Луганського на Світлодарському напрямку окупанти проявили найбільшу вогневу активність. Біля Кримського, під прикриттям вогню з гранатометів, великокаліберних кулеметів та мінометів 82-го калібру, наші позиції обстрілював снайпер.
Сьогодні, 10 листопада, один ворожий обстріл зафіксовано поблизу Тарамчука. Важке озброєння не застосовувалось.
Об’єднані сили продовжують виконання бойових завдань в посиленому режимі.
За даними розвідки, протягом минулої доби, двох російських окупантів знищено, ще два отримали поранення.
Як повідомляв раніше “Прямий”, Служба безпеки України отримала оперативну інформацію про результати та явку на фейкові вибори в самопроголошених “ДНР” та “ЛНР”.
Нагадаємо, окупаційна влада “ДНР” розпочала дострокові фейкові вибори ватажка самопроголошеної республіки у своїх “військових частинах”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.