На Донбасі загинув український військовий, троє дістали поранення
Фото: Facebook ЗСУ
22 жовтня, збройні формування Російської Федерації та її найманці 24 рази порушили режим припинення вогню. Загинув один військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил, два – зазнали поранень, а ще один – отримав бойове травмування.
Про це повідомляє пресцентр ООС.
В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “СХІД” противник здійснив 10 обстрілів:
тричі неподалік Павлополя – з гранатометів, великокаліберних кулеметів і ПТКР;
поблизу Новотроїцького – з ручних протитанкових гранатометів;
біля Новоселівки Другої – з СПГ та великокаліберних кулеметів;
двічі поблизу Водяного – з мінометів калібру 82 мм, станкових і автоматичних гранатометів та стрілецької зброї.
біля Пищевика – з автоматичних гранатометів;
неподалік Красногорівки – з великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї;
поблизу Мар’їнки – зі стрілецької зброї.
В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “ПІВНІЧ” противник здійснив 14 обстрілів:
чотири рази неподалік Золотого – зі стрілецької зброї та гранатометів різних систем;
тричі біля Зайцевого – з мінометів калібру 82 мм, станкових протитанкових гранатометів та великокаліберних кулеметів;
поблизу Південного – з великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї;
двічі у районі Новолуганського – з мінометів калібру 82 мм та автоматичних гранатометів.
два рази у районі Хутора Вільного – з підствольних та автоматичних гранатометів;
неподалік Луганського – з великокаліберних кулеметів;
біля Новотошківського – з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї.
За минулу добу, внаслідок обстрілів, загинув один військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил, два – зазнали поранень, а ще один – отримав бойове травмування.
З початку цієї доби збройні формування Російської Федерації та її найманці 7 разів порушили режим припинення вогню.
Впродовж поточної доби втрат внаслідок ворожих обстрілів серед особового складу Об’єднаних сил не зафіксовано.
Нагадаємо, російські найманці на окупованих територіях Донбасу шантажують своїх командирів через зменшення грошових виплат у зв’язку з припиненням бойових дій.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.