Інші новини

На Донбасі збили російський безпілотник – ООС

На Донбасі збили російський безпілотник – ООС

У районі Операції об’єднаних сил збили російський безпілотник.

Про це штаб ООС повідомляє у Facebook.

Зазначається, що при падінні на нежилому подвір’ї безпілотник здетонував, що свідчить про небезпечний вантаж, яким намагалися уразити українських військових.

“Сьогодні пообіді, на Горлівському напрямку, російські окупаційні війська використали БПЛА, який здійснював політ над позиціями наших підрозділів з метою уточнення побудови системи оборони та викриття системи вогню підрозділів Об’єднаних сил”, – йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що у Харківському військово-медичному клінічному центрі сьогодні вранці від отриманих поранень помер командир 128-ї окремої механізованої бригади Євген Коростельов.

Нагадаємо, минулої доби, 18 листопада, російські окупаційні війська 14 разів відкривали вогонь по позиціях Збройних сил України, в результаті чого один військовослужбовець отримав поранення.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.