На Донеччині колишній проросійський бойовик здався в руки поліції
Колишній проросійський бойовик, житель міста Селидового на Донеччині здався в руки поліції. До лав окупантів він вступив у вересні 2014 року.
Про це інформує пресслужба Нацполіції у Донецькій області.
Чоловік був прихильником їхніх ідей, однак розчарувався у них всього за декілька днів. Він побачив, що бойовики є звичайними бандитами: вони погано ставилися один до одного, а також – до місцевих мешканців.
Після того, як йому не виплатили грошей, чоловік здав зброю та повернувся додому. Під час “служби” ексбойовик чергував на блокпості Ясинуватої. Там він перевіряв автотранспорт та документи осіб, що перетинали блокпост.
Упродовж п’яти років колишній найманець вів прихований спосіб життя, намагався уникнути покарання. Однак, дізнавшись, що закон дає таким, як він, можливість звільнитися від кримінальної відповідальності, звернувся до місцевого відділення поліції із зізнанням.
Нагадаємо, на Донбасі російських спецпризначенців одягнули у військову форму так званої “республіканської гвардії ДНР” і залучили до виконання завдань у складі снайперських пар. Через відсутність взаємодії між прибулими російськими спецпризначенцями та найманцями, з передових підрозділів окупаційних військ російські снайпери відкривали “дружній вогонь”, через що зросла кількість випадків поранень особового складу.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.