На Донеччині троє дітей отруїлись газом
У Донецькій області троє дітей у селі Калинівка отруїлися природним газом.
Про це повідомляє пресслужба Державної служби з надзвичайних ситуацій.
За даними рятувальників, у суботу близько 12:20 до них надійшла інформація про отруєння природним газом у селі Калинівка Волноваського району. В одному з житлових будинків села виявили 3 дітей віком 13, 4 та 3 роки з ознаками отруєння.
Дітей було госпіталізовано з діагнозом гостре отруєння природним газом середньої ступені тяжкості. Діти перебувають у стані середньої важкості. Причини та обставини інциденту встановлюються.
Раніше у Черкаській області в селі Медведівка в результаті пожежі у приватному будинку загинули двоє дітей, і ще одну госпіталізували.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.