Новини

На Донеччині троє дітей отруїлись газом

На Донеччині троє дітей отруїлись газом

У Донецькій області троє дітей у селі Калинівка отруїлися природним газом.

Про це повідомляє пресслужба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

За даними рятувальників, у суботу близько 12:20 до них надійшла інформація про отруєння природним газом у селі Калинівка Волноваського району. В одному з житлових будинків села виявили 3 дітей віком 13, 4 та 3 роки з ознаками отруєння.

Дітей було госпіталізовано з діагнозом гостре отруєння природним газом середньої ступені тяжкості. Діти перебувають у стані середньої важкості. Причини та обставини інциденту встановлюються.

Раніше у Черкаській області в селі Медведівка в результаті пожежі у приватному будинку загинули двоє дітей, і ще одну госпіталізували.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.