Війна

На Донеччині за добу від атак окупантів восьмеро загиблих

На Донеччині за добу від атак окупантів восьмеро загиблих

Ілюстративне фото

За минулу добу, 14 лютого, російські окупанти вбили вісьмох жителів Донецької області.

Про це повідомив голова Донецької обласної державної адміністрації Вадим Філашкін у своєму Фейсбуку.

За даними Філашкіна, у Селидовому загинули троє мирних жителів, у Миколаївці також троє, а в Багатирі дві особи. Крім того, за минулу добу ще 13 людей отримали поранення.

Також росіяни зранку обстріляли Львів: пошкоджено приватні будинки, троє людей отримали поранення.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.