Війна

На Донеччині зникли двоє британських волонтерів

На Донеччині зникли двоє британських волонтерів

Поблизу Соледара (Донецька область) зникли двоє британських волонтерів, які вирушили до міста ще 6 січня.

Про це повідомляє ГУНП в Донецькій області.

Правоохоронці зазначають, що з Краматорська до Соледара виїхали двоє волонтерів з  Великої Британії. Зв’язок з Ендрю Бегшо та Крістофером Перрі втратився, тому поліція здійснює слідчо-оперативні заходи щодо встановлення місцеперебування зниклих.

“Якщо ви бачили зниклих громадян або маєте будь-яку інформацію про них, просимо повідомити до поліції”, – йдеться у повідомленні.

За зазначеним фактом було відкрито кримінальне провадження.