Новини

На форумі в Давосі українська влада демонструє мислення на рівні колонії – Гончаренко

На форумі в Давосі українська влада демонструє мислення на рівні колонії – Гончаренко

На всесвітньому економічному форумі в Давосі українська влада демонструє мислення на рівні колонії.

Про це в ефірі “Прямого” сказав народний депутат фракції “Європейська солідарність” Олексій Гончаренко.

“Вважаю, що виносити українську землю головною темою на порядок денний у Давосі є показником мислення на рівні колонії. Ми нічого не пропонуємо світу, хоча нам є що запропонувати. Дійсно, цьогорічний Давос є найбільш “зеленим”, же говорять про екологію, клімат тощо. Україна пережила Чорнобильську катастрофу і впоралася з нею, ставить акценти на абсолютно другорядних речах. Таким чином ми показуємо, що не є політичним суб’єктом. І це велика помилка влади”, – сказав депутат.

Раніше повідомлялося, що на Всесвітньому економічному форумі у Давосі відкрили вже третій Український дім.

Нагадаємо, що шведська екоактівістка Грета Тунберг виступила на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ФОРУМ У ДАВОСІ: УКРАЇНСЬКІЙ ДІМ, ЗАМАХ НА БРАУДЕРА І ТРАМП — ЕКСКЛЮЗИВНІ ПОДРОБИЦІ “ПРЯМОГО”

Нагадаємо, швейцарська служба безпеки попередила в Давосі, де сьогодні, 21 січня почався Всесвітній економічний форум, про замах російських спецслужб на Білла Браудера.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.