На форумі в Давосі українська влада демонструє мислення на рівні колонії – Гончаренко
На всесвітньому економічному форумі в Давосі українська влада демонструє мислення на рівні колонії.
Про це в ефірі “Прямого” сказав народний депутат фракції “Європейська солідарність” Олексій Гончаренко.
“Вважаю, що виносити українську землю головною темою на порядок денний у Давосі є показником мислення на рівні колонії. Ми нічого не пропонуємо світу, хоча нам є що запропонувати. Дійсно, цьогорічний Давос є найбільш “зеленим”, же говорять про екологію, клімат тощо. Україна пережила Чорнобильську катастрофу і впоралася з нею, ставить акценти на абсолютно другорядних речах. Таким чином ми показуємо, що не є політичним суб’єктом. І це велика помилка влади”, – сказав депутат.
Раніше повідомлялося, що на Всесвітньому економічному форумі у Давосі відкрили вже третій Український дім.
Нагадаємо, що шведська екоактівістка Грета Тунберг виступила на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ФОРУМ У ДАВОСІ: УКРАЇНСЬКІЙ ДІМ, ЗАМАХ НА БРАУДЕРА І ТРАМП — ЕКСКЛЮЗИВНІ ПОДРОБИЦІ “ПРЯМОГО”
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.