Новини

На Харківщині двоє чоловіків загинули на пішоходному переході під колесами позашляховика

На Харківщині двоє чоловіків загинули на пішоходному переході під колесами позашляховика

Увечері в понеділок, 5 листопада, в Харківській області позашляховик Lexus на смерть збив двох осіб на пішохідному переході.

Про це повідомляє прес-служба поліції.

Двоє чоловіків віком 31 та 43 років були збиті на трасі біля смт Солоницівка Дергачівського району. У результаті наїзду пішоходи загинули на місці аварії.

 

Наразі на місці ДТП працює слідчо-оперативна група. Вирішується питання про кваліфікацію події за Кримінальним кодексом України. Всі обставини ДТП встановлюються.

Нагадаємо, потрійне ДТП у Києві повністю заблокувало рух Шулявським шляхопроводом в обох напрямках. Сталася це вночі.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.