На Харківщині двоє чоловіків загинули на пішоходному переході під колесами позашляховика
Увечері в понеділок, 5 листопада, в Харківській області позашляховик Lexus на смерть збив двох осіб на пішохідному переході.
Про це повідомляє прес-служба поліції.
Двоє чоловіків віком 31 та 43 років були збиті на трасі біля смт Солоницівка Дергачівського району. У результаті наїзду пішоходи загинули на місці аварії.
Наразі на місці ДТП працює слідчо-оперативна група. Вирішується питання про кваліфікацію події за Кримінальним кодексом України. Всі обставини ДТП встановлюються.

Нагадаємо, потрійне ДТП у Києві повністю заблокувало рух Шулявським шляхопроводом в обох напрямках. Сталася це вночі.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.