На КАМАЗі відкриває мости Путін: соцмережі відреагували на обіцянку Зеленського
Володимир Зеленський проїде на вантажівці КАМАЗ по відремонтованому мосту в Дніпрі.
Про це він заявив сьогодні, 12 липня, від час робочої поїздки до Дніпропетровської області.
Він повідомив, що міський голова Дніпра Борис Філатов піде у відставку, якщо Центральний міст не відремонтують до 14 вересня.
“Ми домовилися з мером, паном Філатовим, що 14 вересня буде урочисте відкриття моста. А якщо не буде, то пан Філатов напише [заяву про] звільнення за власним бажанням і піде у відставку”, – сказав Зеленський.
Президент пообіцяв привезти на відкриття мосту “свою команду”. Керівник Офісу президента Андрій Богдан сказав, що Зеленський особисто за кермом КАМАЗу проінспектує міст.
“Президент сам перший на КАМАЗі буде їхати через міст”, – сказав Богдан.
“Домовились. Як скажете”, – пообіцяв Зеленський.
Користувачі соцмереж порівняли це з відкриттям “Кримського мосту” президентом РФ Володимиром Путіним у 2018 році. Тоді глава РФ проїхався за кермом вантажівки по мосту через Керченську протоку.
“На КАМАЗе открывает мосты Путин… Богдану есть с кого брать пример”, – написав Sergii Zaitsev.
“Лавры Володи старшего покоя не дают…”, – вважає інший користувач.

Нагадаємо, сьогодні посли країн G7 засудили законопроект президента України Володимира Зеленського щодо очищення влади.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.