Війна

На Харківщині авто підірвалося на міні, багато загиблих

На Харківщині авто підірвалося на міні, багато загиблих
На Харківщині внаслідок наїзду автомобіля на міну на території лісгоспу загинули четверо чоловіків.

Про це повідомив у Телеграмі начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

“На Харківщині залишається дуже високою мінна небезпека. На території Ізюмського лісового господарства біля с. Співаківка працівник цього господарства та ще 3 чоловіків, що їхали з ним на автомобілі, підірвалися на протитанковій міні. Всі четверо чоловіків 21-го, 39-ти, 43-х та 54-х років загинули на місці”, – повідомив начальник ОВА.

Синєгубов укотре наголосив, що ліси та лісосмуги на деокупованих територіях є дуже небезпечними через міни, залишені російськими окупантами.

Нагадаємо, раніше на Херсонщині після підриву на каскаді російських мін загинули четверо поліціянтів, ще четверо – зазнали поранень.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.