На Харківщині окупанти знищили нафтопереробне підприємство
Ілюстративне фото
Про це повідомив у Фейсбуці директор Консалтингової групи А-95 Сергій Куюн.
“У неділю двома ракетами С-300 був зруйнований міні-НПЗ у Мерефі. Завод готувався у січні видати перші зразки товарної продукції. Представники підприємства кажуть, що відновлення наразі неможливе”, – йдеться у повідомленні.
Куюн зауважив, що двома тижнями раніше загарбники атакували Шебелинський ГПЗ, що в Ізюмському районі на Харківщині.
“Завод не працював із лютого, але покидьки вирішили його теж зрівняти із землею. Таким чином, ворог продовжує нищити будь-які об’єкти інфраструктури нафтопродуктозабезпечення, до яких тільки може дотягнутися. Мета цього зрозуміла – залишити нас без пального”, – зазначив Куюн.
Під час обстрілу Краматорська російська ракета поцілила в автомобіль, загинули двоє людей.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.