Суспільство

На Хмельниччині від коронавірусу помер лікар

На Хмельниччині від коронавірусу помер лікар
На Хмельниччині від коронавірусу помер хірург Шепетівської багатопрофільної лікарні Олександр Барильотті.

Про це повідомляє сайт shepetivka.com.ua.

“Сьогодні, 15 лютого, близько 5-ї ранку, після тривалої боротьби з COVID-19, помер лікар-хірург відділення денного стаціонару консультативно-діагностичної поліклініки Шепетівської багатопрофільної лікарні Олександр Барильотті”, – йдеться у повідомленні.

Як розповів головний анестезіолог Валерій Сивоконюк, до лікарні хірург потрапив вже у вкрай важкому стані. У нього діагностували важку пневмонію, спричинену іншими хронічними захворюваннями. Пацієнт майже 8 днів перебував на апараті ШВЛ. Він ішов на поправку, але не зміг подолати хворобу.

Раніше в Шепетівці від коронавірусу померла акушер-гінеколог Оксана Буга.

В Україні за добу 2332 нових випадки коронавірусу.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter, Telegram та Instagram.