Новини

На Майдані пройшов мітинг “Ні капітуляції”.

На Майдані пройшов мітинг “Ні капітуляції”.

Сьогодні, 1 жовтня, на Майдані незалежності активісти влаштували мітинг “Ні капітуляції” через інформацію про погодження “формули Штайнмаєра”.

Трансляцію мітингу вів телеканал “Прямий”.

Кореспондент “Прямого” поспілкувалась з мітингарями та поцікавилась, чи планують вони залишитись на ніч.

“Ні, на ніч залишатися я особисто тут не буду. Я планую вже свою подальшу участь в акціях завтра з 10 години ранку біля Верховної Ради, де, як анонсовано, буде президент України давати нібито роз’яснення по сьогоднішній ситуації. І вже завтра, я думаю, буде більш чіткий план дій по подальших акціях. Як ви знаєте, на завтра на 7 годину вечора анонсовано знову зустріч тут для вшанування загиблих наших побратимів на сході України. Все тільки починається”, – розповів один з них.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна погодила текст так званої “формули Штайнмаєра”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.