Новини

На окупованій Луганщині п’яний бойовик зі зброєю напав на авто ОБСЄ

На окупованій Луганщині п’яний бойовик зі зброєю напав на авто ОБСЄ

Озброєний бойовик у стані алкогольного сп’яніння пошкодив автомобіль спостерігачів місії ОБСЄ в населеному пункті Хороше Луганської області.

Про це повідомляє прес-служба ОБСЄ.

Подія трапилася 24 грудня, під час моніторингу. Хороше знаходиться за 36 км на захід від Луганська.

“Спостерігачі бачили, як поруч зупинився автомобіль, з нього вийшли 5 озброєних чоловіків у камуфляжному одязі”, – повідомили в місії.

“Незабаром після цього один з чоловіків, який явно перебував у стані алкогольного сп’яніння, підійшов до автомобіля місії і зірвав задній склоочисник і прапор ОБСЄ”, – додали у відомстві.

Відзначається, що при цьому чоловік говорив спостерігачам образливі слова.

Нагадаємо, російські окупаційні війська розмістили 22 системи залпового вогню “Град” біля міста Хрустальний на Луганщині.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.