Стрічка новин

На Рівненщині від кашлюка померло нещеплене немовля

На Рівненщині від кашлюка померло нещеплене немовля

На Рівненщині від кашлюку помер одномісячний хлопчик у якого не було щеплення.

Про це повідомляє РадіоТрек.

Дитину з Острожчини госпіталізували до реанімаційного відділення обласної лікарні у важкому стані.

“У нього був виснажливий спазматичний кашель і напади зупинок дихання.

Понад 10 днів лікарі боролись за життя дитини, однак врятувати малечу не вдалося”, – йдеться в повідомлені.

Експерти встановили, що причиною смерті був кашлюк, ускладнений двобічною не госпітальною пневмонією.

В обласному лабораторному центрі повідомили, що запобігти кашлюку може вакцинація. Однак перше щеплення проводять у віці двох місяців.

Нагадаємо, що перед початком навчального року слід обов’язково відвідати з дитиною сімейного лікаря та перевірити наявність обов’язкових щеплень, передбачених Календарем.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.