На Рівненщині від кашлюка померло нещеплене немовля
На Рівненщині від кашлюку помер одномісячний хлопчик у якого не було щеплення.
Про це повідомляє РадіоТрек.
Дитину з Острожчини госпіталізували до реанімаційного відділення обласної лікарні у важкому стані.
“У нього був виснажливий спазматичний кашель і напади зупинок дихання.
Понад 10 днів лікарі боролись за життя дитини, однак врятувати малечу не вдалося”, – йдеться в повідомлені.
Експерти встановили, що причиною смерті був кашлюк, ускладнений двобічною не госпітальною пневмонією.
В обласному лабораторному центрі повідомили, що запобігти кашлюку може вакцинація. Однак перше щеплення проводять у віці двох місяців.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.