Суспільство

На Тернопільщині у школі під під час новорічного свята померла 11-річна дівчинка

На Тернопільщині у школі під  під час новорічного свята померла 11-річна дівчинка

28 грудня в одній із шкіл Бучацького району Тернопільської області під час новорічного свята померла 11-річна школярка.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції Тернопільської області.

“Нещастя трапилося 28 грудня в одній із шкіл Бучацького району. Під час новорічного свята раптово знепритомніла 11-річна школярка. До приїзду швидкої її намагались привести до тями, але марно. Медики констатували смерть дитини”, – розповіли в Нацполіції.

За попередніми даними, причина смерті гостра серцева-судина недостатність, стеноз нетрального клапана.
 
Інформація про дану подію внесена в Єдиний реєстр досудових розслідувань.

Нагадаємо, у листопаді 16-річний школяр застрелився зі стартового пістолету на Дніпропетровщині.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.