На Тернопільщині у школі під під час новорічного свята померла 11-річна дівчинка
28 грудня в одній із шкіл Бучацького району Тернопільської області під час новорічного свята померла 11-річна школярка.
Про це повідомляє прес-служба Національної поліції Тернопільської області.
“Нещастя трапилося 28 грудня в одній із шкіл Бучацького району. Під час новорічного свята раптово знепритомніла 11-річна школярка. До приїзду швидкої її намагались привести до тями, але марно. Медики констатували смерть дитини”, – розповіли в Нацполіції.
За попередніми даними, причина смерті гостра серцева-судина недостатність, стеноз нетрального клапана.
Інформація про дану подію внесена в Єдиний реєстр досудових розслідувань.
Нагадаємо, у листопаді 16-річний школяр застрелився зі стартового пістолету на Дніпропетровщині.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.