На ЗАЕС дефіцит фахівців, що може спричинити “непередбачувані наслідки” – Генштаб
фото: telegram Енергоатом
У тимчасово окупованому місті Енергодар на Запорізькій атомній електростанції катастрофічно зростає дефіцит фахових працівників, які можуть забезпечити життєдіяльність АЕС. Це може призвести до “непередбачуваних наслідків”.
У Генштабі кажуть, що після того, як на АЕС російські окупанти працевлаштували людей без відповідної освіти і стажу, в російських представників «росатому» закінчився термін контракту. Водночас у підписанні нового чи продовженні теперішнього контракту їм відмовили.
“Також відмовлено у поверненні до росії, оскільки працювати на АЕС особливо нікому. Все це може призвести до непередбачуваних наслідків”, — стверджує Генштаб.
Раніше російські окупаційні війська почали вивозити з навчально-тренувального центру Запорізької АЕС навчальне обладнання.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.