На Закарпатті контрабандисти напали на двох прикордонників
11 лютого невідомі напали на двох дільничних інспекторів прикордонної служби відділення “Горонглаб” Мукачівського прикордонного загону.
Про це повідомляє пресцентр Державної прикордонної служби.
“До приватного помешкання, яке орендують двоє дільничних інспекторів вдерлися невідомі, які застосували проти військовослужбовців газовий балончик. Нападники висловлювали погрози фізичною розправою та вимагали співпраці правоохоронців з контрабандистами”, – йдеться у повідомленні.
“Або ви з нами, або матимете проблеми”, – з такою погрозою вдерлися контрабандисти у помешкання до охоронців державного кордону України, повідомили у відомстві.
У пресслужбі пояснили, що причиною нападу може бути припинення незаконної оборудки “пачкарів” минулого тижня.
“Наряд, до складу якого входив один із потерпілих військовослужбовців, виявив сховок з понад 20 ящиками сигарет, які контрабандисти планували переправити в Угорщину. Законні дії прикордонників обурили ділків і ті, натомість вирішили помститися та залякати правоохоронців”, – резюмували у Держприкордонслужбі.
Зазначається, що на місце події викликали карету швидкої допомоги та працівників поліції. Крім того, прикордонники направили відповідне повідомлення до ГУНП у Закарпатській області для початку досудового розслідування.
“Особи нападників наразі встановлюються”, – підкреслили у пресслужбі.
Нагадаємо, прикордонники українця, якого розшукували за умисне вбивство, затримали при спробі виїзду до Польщі.
Раніше Служба безпеки України затримала у Запоріжжі аноніма за систематичні повідомлення про начебто мінування державних установ та об’єктів критичної інфраструктури в Україні та за кордоном.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.