Війна

На Запоріжжі армія РФ тренує особовий склад для застосування бронетехніки

На Запоріжжі армія РФ тренує особовий склад для застосування бронетехніки

Ілюстративне фото

Російські сили на Времівському напрямку готують бронетехніку не тільки для транспортування штурмових груп, але й для підтримки піхоти вогнем на полі бою.

Про це повідомляє Владислав Волошин, речник Сил оборони “Південь”, опираючись на розвіддані, у коментарі для LIGA.net.

Як повідомив Волошин, російські війська провели навчання на одному з полігонів у тимчасово окупованій частині Запорізької області, де відпрацьовували застосування бронетехніки для підтримки наземних сил. Водночас окупанти все частіше використовують дрони та різноманітні захисні засоби від тепловізорів.

“У сучасній війні техніка — це не панацея. Вона досить уразлива в сучасних бойових умовах, тому вона не завжди ефективна. Особливо на півдні, де лінія бойового зіткнення фактично проходить по степовій зоні, техніку добре видно і по ній легше відпрацьовувати дронами чи артилерією” — пояснив він.

Також російські сили продовжують використовувати багі та мотоцикли для швидкого переміщення між позиціями та доставлення особового складу та зброї.

Волошин додав, що такі засоби пересування дозволяють уникати мінних полів, хоч українські дрони ефективно виявляють і знешкоджують їх.

Нагадаємо, росіяни посилили штурми на Сіверському та Покровському напрямках.

Як повідомлялося, Запорізька область активно готується до оборони, будуючи другу і третю лінії захисту навколо своїх міст, з метою перетворити область на фортецю.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.