На Запоріжжі зафіксовано випадки захворювання на дифтерію
Два нові випадки захворювання на дифтерію виявили в Запорізькій області.
Про це повідомляє сайт міста Мелітополь.
Один з випадків стався в Мелітопольському районі. Там захворіла 56-річна жінка, яка отримувала щеплення від дифтерії, однак не пройшла чергову вакцинацію.
Крім того, випадок захворювання зафіксовано в місті Запоріжжя. Там в інфекційну лікарню потрапила 46-річна жінка, яка була невакцинована. Її стан оцінюється лікарями як важкий.
З метою профілактики медики рекомендують зробити чергове щеплення проти дифтерії всім дітям і дорослим, у яких пройшло 10 років після останньої вакцинації.
Раніше “Прямий” повідомляв, що у місті Мукачево (Закарпатська область) від кору помер 12-річний хлопчик з села Страбичове.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.