Стрічка новин

На Запоріжжі зафіксовано випадки захворювання на дифтерію

На Запоріжжі зафіксовано випадки захворювання на дифтерію

Два нові випадки захворювання на дифтерію виявили в Запорізькій області.

Про це повідомляє сайт міста Мелітополь.

Один з випадків стався в Мелітопольському районі. Там захворіла 56-річна жінка, яка отримувала щеплення від дифтерії, однак не пройшла чергову вакцинацію.

Крім того, випадок захворювання зафіксовано в місті Запоріжжя. Там в інфекційну лікарню потрапила 46-річна жінка, яка була невакцинована. Її стан оцінюється лікарями як важкий.

З метою профілактики медики рекомендують зробити чергове щеплення проти дифтерії всім дітям і дорослим, у яких пройшло 10 років після останньої вакцинації.

Раніше “Прямий” повідомляв, що у місті Мукачево (Закарпатська область) від кору помер 12-річний хлопчик з села Страбичове.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.