Нам достатньо горілки: нардепи проти легалізації медичного канабісу в Україні
Народні депутати України відповіли на питання ведучої “Прямого” про необхідність лекалізації медичного канабісу.
Про це йдеться в сбеті “Прямого”.
Легалізація канабісу, марихуани – ще одна пропозиція Зеленського і його офісу. Ваша думка.
“В нашій країні досить серйозно розвинутий такий негативний момент, як п’янство. І треба пропагувати здоровий спосіб життя. А наркотики – ще років 30 назад ми про це не чули. Хіба що в закритих установах чи у в’язницях це процвітало”, – сказав Михайло Волинець.
Канабіс як ліки для онкохворих?
“Як ліки для онкохворих – так”, – додав Волинець.
Легалізація канабісу, марихуани – ви за чи проти? Бо президент пропонує це зробити.
“Я проти”, – сказав народний обранець Василь Німченко.
Чому?
“Тому що наша культура і его застосування дуже низькі. Це буде велика біда. Нам достатньо горілки. Хоча б з цим боролись, та з курінням”, – наголосив Німченко.
Президент пропонує легалізацію канабісу в медичних цілях. Ваші думки.
“Розуміючи, що в цій країні ще правосуддя не працює, а фактично весь наркотрафік контролюється поліцейськими, то я думаю, що це треба врівноважити таким чином, щоб медичний канабіс не потрапляв в руки ні молоді, ні, власне кажучи, нечистих на руку людей”, – зауважила Юлія Клименко.
Легалізація канабісу: за чи проти?
“Я – за”, – розповів Кирило Нестеренко
Чому?
“Тому що в багатьох країнах вже легалізовано”, – підкреслив Нестеренко.
Навіщо?
“Ви ж розумієте, він і зараз існує. Для того, щоб його вивести з тіньового ринку, потрібно його легалізувати: щоб ніхто не ховався, не було такого…”, – додав Нестеренко.
Більше опитувань політиків ведучою та журналісткою Дашою Счастливою дивіться за посиланням.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.