Новини

Нам знову пропонують домовитися з вбивцями – Сенцов у річницю розстрілів на Майдані

Нам знову пропонують домовитися з вбивцями – Сенцов у річницю розстрілів на Майдані

Фото: REUTERS

Колишній політв’язень Росії, кримський режисер Олег Сенцов вважає, що президент Володимир Зеленський, шукаючи миру, пропонує домовлятися з убивцями.

Про це Сенцов написав у Facebook.

“Цей день не можливо забути. Як неможливо пробачити Януковича, його спільників та вбивць-беркутівців. Коли наступного дня після розстрілу людей на Майдані його так звані лідери вийшли утрьох на віче та сказали, що вони домовилися з Яником, їх зустріли крики “Ганьба!” А Парасюк, вистрибнувши на сцену, озвучив нашу загальну вимогу: “Ніяких перемовин з вбивцями! Тільки відставка!” І Янукович втік”, – нагадав режисер.

“На руках у Путіна набагато більше української крові. Але після майже шести років війни ми маємо ситуацію, коли нам знову пропонують домовитися з вбивцями. Легалізувати ставлеників окупантів, патрулювати спільно з ними кордон, дати воду в Крим тощо. Хтось не розуміє, чим наступ відрізняється від провокації та хто його почав”, – зазначив Сенцов.

“Навряд в Україні знайдеться людина, яка хоче воювати вічно. Ми усі прагнемо миру, але не ціною віддачі всього, за що ми боролися ці шість років. Ми хочемо миру, але тільки після нашої перемоги!”, – підкреслив він.

Нагадаємо, 18 лютого о 5 ранку російська гібридна армія атакувала українські опорні пункти в районі Золотого. Штаб ООС уточнив, що збройні формування Росії атакували позиції поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, Хутір Вільний. За його даними, ЗСУ вже зазнали втрат.

У результаті бою поблизу Золотого загинув один український воїн, четверо отримали поранення.

Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що “не потрібно робити передчасних висновків” щодо атаки. “Зараз ніхто немає достовірної інформації, яким чином це почалось, хто саме наступав з якого боку, хто брав у цьому участь”, – сказав він у кулуарах Ради.

На брифінгу після засідання РНБО з цього приводу президент Володимир Зеленський заявив, що війна на сході України впевнено тримає курс до миру. Він також назвав цю атаку путінських найманців провокацією.

За словами п’ятого президента України, лідера “Європейської Солідарності” Петра Порошенка, наступ російських військ в районі Золотого – це той “мир”, який може надати президент РФ Володимир Путін Україні.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.