Напад на відомого вчителя в Одесі: Павло Віктор розповів “Прямому” подробиці
У ток-шоу “Ехо України” на “Прямому” зірка You Tube, одеський вчитель фізики Павло Віктор розповів подробиці нападу на нього хуліганами.
“Як кажуть, “нікого не чіпаю, починяю примус”. Насправді їхав додому з роботи. Це десь о пів на дев’яту вечора було. Я завжди у цей час повертаюся додому. І у нас є в Одесі вулиця Водопровідна. Її перетинає залізничний міст. І там такий тунельчик темнуватий. І там десь троє хлопців на мене чекали. Я не можу сказати, чи це вони навмисно саме мене чекали, чи просто якогось велосипедиста, чи пішохода хотіли спіймати. Але я проїжджаю і відчуваю сильний удар. Я падаю. Мене прижимають до дороги. Я питаю: “Чого ти хочеш?” Він каже: “Телефон”. Я не злякався, а якась така… дуже прикро якось сталося. Я кажу: “Ты знаешь, я учитель. Если ты меня сейчас ограбишь – это такой грех, что тебе этого не простят”. І він мене відпустив. Другий забрав велосипед, укотив. А інші двоє просто пішли. Те, що кажуть, що мене там жорстоко побили – це не так. Тільки велосипед забрали. А коли я летів вже на асфальт, то я зламав собі шийку стегна, і це привело мене до лікарні”, – сказав вчитель.
Чоловіку зробили операцію на стегно і вставили штир.
“Там три таких величезних шурупи, що я навіть не знаю, чи пропустять мене в аеропорту”, – додав він.
Фізик ще два тижні перебуватиме в лікарні.
Нагадаємо, в Одесі напали та жорстоко побили відомого вчителя фізики Павла Андрійовича Віктора. Вже п’ять років він знімає уроки фізики для учнів 7-11 класів та викладає їх на YouTube. Підписано на канал понад 140 тисяч підписників. А кількість переглядів перевалила за 8 мільйонів. Так от, в минулий четвер 64-річний вчитель повертався додому, коли раптом невідомі збили його з велосипеда та забрали його велосипед. Позавчора Павлу Андрійовичу зробили операцію і наразі він перебуває у лікарні.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.