Нас хвилює майбутнє нашої держави – Огризко про лист “Ні капітуляції” до Зеленського

Нас хвилює майбутнє нашої держави – Огризко про лист “Ні капітуляції” до Зеленського

Колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко заявив, що його хвилює майбутнє України.

Про це він заявив в ефірі “Прямого”.

“Завжди можна пояснити, чому нам треба капітулювати чи здаватись. Якщо така логіка, тоді піднімаємо на всій протяжності бойових дій білий прапор та здаємось. Нас хвилює майбутнє нашої держави та не байдуже, що робитиме влада. Тому ми допомагаємо президенту сформулювати українську позицію”, – сказав дипломат.

Нагадаємо, відомі громадські діячі написали відкритий лист до Зеленського під назвою “Ні капітуляції за “формулою Штайнмаєра”.

Читайте також: Зеленський має усвідомити, де він знаходиться і хто його ворог – Кабакаєв про відкритий лист “Ні капітуляці!”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.