NASA запустило супутник для вивчення іоносфери Землі
Національне управління США з аеронавтики та дослідження космічного простору (NASA) запустило сьогодні, 11 жовтня, ракету-носій із супутником ICON для вивчення іоносфери Землі.
Про NASA повідомляє у Facebook.
Ракета-носій Pegasus з модифікованого транспортного літака L-1011 Stargazer стартувала о 05:00 за Києвом. Апарат досяг орбіти.
Скинути Pegasus із супутником з літака вдалося з другої спроби, зазначає NASA. Носій мав доставити супутник на низьку навколоземну орбіту за 10 хвилин.
Місія ICON розрахована на два роки. Запуск планували здійснити рік тому, але відтермінували через продовження випробувань ракети-носія Pegasus.
Раніше повідомлялося, що керівництво NASA вирішило відродити ідею з відправкою першого повністю жіночого загону у відкритий космос. Від цього свого часу відмовилися нібито через відсутність необхідних скафандрів.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.