Наші хлопці незламні, вони тримаються: Денісова розповіла про настрій військовополонених моряків
Військовополонені українські моряки вважають себе на службі та ще раз підтвердили, що не надаватимуть жодних свідчень.
Про це “Прямому” повідомила уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.
“Коли я поспілкувалась з нашими хлопцями, вони в дуже бойовому дусі. Вони побачили один одного. Я думаю, що ми все таки дотиснемо суддю, щоб до суду запросили родини і вони могли поспілкуватись з рідними. Моряки вважають себе на службі, вони виконують свій військовий обов’язок. Наші хлопці незламні, вони тримаються. Вони знову підтвердили, що не надаватимуть жодних показів та інформації. Перемога буде за нами обов’язково”, – сказала вона.
Нагадаємо, сьогодні, 15 січня, Лефортовський суд Москви продовжив до кінця квітня строк арешту 12 українських моряків, яких незаконно затримали в Керченській протоці.
25 листопада прикордонні кораблі РФ здійснили агресивні дії проти трьох кораблів ВМС ЗС України під час їх переходу з порту Одеси в порт Маріуполь Азовського моря. Зокрема, прикордонний корабель РФ здійснив таран рейдового буксира. В результаті зіткнення з прикордонними силами ФСБ РФ в Керченській протоці поранення отримали шість українських моряків.
Також 24-ом родинам українських військовополонених моряків виплатили одноразову грошову допомогу в розмірі 100 тисяч гривень.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВСІ ЗАХОПЛЕНІ УКРАЇНСЬКІ МОРЯКИ ОГОЛОСИЛИ СЕБЕ ВІЙСЬКОВОПОЛОНЕНИМИ
Президент України Петро Порошенко заявив, що вже завершено підготовку подання до суду на Російську Федерацію через акт агресії проти українських моряків.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.