НАТО – це не американський чобіт і не Швейцарія Східної Європи – Тука
З часів Радянського Союзу в багатьох асоціація залишається незмінною: НАТО – бомби, ракети, американський чобіт, дядя Сем всіх душить і вбиває.
Про це в ток-шоу “Ехо України” на “Прямому” зауважив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука.
“Позавчора було чергове засідання Кабміну під головування Іванни Клімпуш-Цинцадзе. Розповім, які питання ми зараз вирішуємо для того, щоб просуватись до членства в НАТО – питання свободи слова в Україні, верховенства права, права внутрішньопереміщених осіб, питання автоматичної верифікації декларацій НАЗК і подають практично всі присутні в цій аудиторії, чиновники. Хто з вас проти цього? Мабуть, ніхто. А чи розповідає вам про це пан Вілкул? Здається, ні і при цьому він апелює, що 50% за позаблоковий статус та лише тому що люди взагалі не знають про, що іде мова. З одного боку нам розповідають про американські чоботи зовнішнього управління, а з іншого – про Швейцарію східної Європи. Вибачте, у мене все”, – сказав Тука.
Раніше “Прямий” повідомляв, що заступник генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер назвала агресію Росії в Україні і екстремізм на Близькому Сході найбільшими загрозами, з якими зараз стикається Альянс.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.