Суспільство

Нацрада оголосила попередження “Громадському”

Нацрада оголосила попередження “Громадському”

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила попередження “Громадському телебаченню” через недотримання правил мовлення у дні пам’яті та жалоби.

Відповідне рішення було прийнято за результатами позапланової перевірки.

“За результатами позапланової перевірки рішенням Національної ради 1 листопада до ГО “Громадське телебачення” м. Київ (супутникове мовлення, логотип “hromadske”) застосовано санкцію оголошення попередження через невиконання нею Правил ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті”, – зазначили у регуляторі.

Вказано, що позапланову перевірку телеканалу Нацрада призначила 27 вересня 2018 року, врахувавши результати моніторингу за 5 вересня – День пам’яті – 100 років із дня початку “червоного терору” – злочинної репресивної політики комуністичного режиму.

Відомство у процесі перевірки отримало інформацію про те, що у цей день інформація про День пам’яті в ефірі мовника була відсутня до 07.07, хоча має поширюватися не менше одного разу на дві години ефірного часу.

Так, Нацрада оголосила компанії попередження і вчергове закликала мовників не порушувати Правил ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті й керуватися ними при плануванні програм і передач.

Раніше “Прямий” повідомляв, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України побачила ознаки саботажу квот на українській пісні в ефірі окремих радіостанцій.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.