Новини

Найближча зустріч “нормандської четвірки” може відбутись 14-15 лютого – політолог

Найближча зустріч “нормандської четвірки” може відбутись 14-15 лютого – політолог

Під час безпекової конференції, яка пройде 14-15 лютого у Мюнхені, може відбутись зустріч “нормандської четвірки” на рівні міністрів закордонних справ.

Про це на своєму Telegram-каналі повідомив політолог і телеведучий Тарас Березовець.

“У Мюнхені на конференції з безпеки 14-15 лютого може пройти зустріч “нормандської четвірки” на рівні міністрів закордонних справ. Вольфганг Ішингер, засновник Мюнхенській конференції з безпеки (MSC) на тижні прилітав до Москви і зустрічався з Путіним. Домовилися, що від РФ в Мюнхен приїде Сергій Лавров і можливо Дмитро Медведєв”, – написав політолог.

На думку політичного експерта Андрія Смолія, після зустрічі у Нормандському форматі президент Російської Федерації Володимир Путін зрозумів, що на Україну можна тиснути.

Нагадаємо, партія “Європейська солідарність” закликала Зеленського дати свою оцінку заявам Путіна про “російську територію” України.

Читайте також, що саме президент РФ Володимир Путін говорив про Україну на своїй великій пресконференції.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.