Називати депутатів “ніхто” є зневагою до українського народу – Федина
Навчання майбутніх депутатів від “Слуги народу” у Трускавці, де їм розповідали, що “вони ніхто”, є елементом тиску з метою зламати їхню волю.
Таку думку висловила представник “Європейської Солідарності” Софія Федина у ток-шоу “Прямий ефір” на телеканалі “Прямий”.
“Також в цьому контексті варто згадати ці слова, дійсно, що “ти ніхто”. Знаєте, де вони використовуються, саме от таке позиціонування і таке от закатування, скажемо делікатно, лицем в асфальт? В той момент, коли навчають спецназ, особливо за кордоном, особливо в Америці. Треба зламати волю конкретної людини, щоб людина автоматично могла підпорядковуватись. Тому що солдат не має думати, що і як, а має виконувати наказ. Тому він ніхто. І його ламають до того моменту, поки він не стане олов’яним солдатиком і не буде робити так, як наказ. Для армії частково це правильно… Але в процесі демократії і парламентаризму “ти ніхто” – це не є нормально. Тому що по суті вказується, що народ, який обрав цих депутатів, є ніхто. Бо в нас є президент, який узурпує всю владу і який буде це все контролювати”, – заявила Федина.
ВИ ВСІ – НІХТО: ЗМІ ОПРИЛЮДНИЛИ СПІЧ ЛЕКТОРА “СЛУГИ НАРОДУ” В ТРУСКАВЦІ
Нагадаємо, у Трускавці організували освітній курс для членів фракції “Слуга народу”.
У мережі вже кепкують над навчанням майбутніх нардепів. Зокрема, соцмережі сколихнуло фото з освітнього курсу, де майбутнім нардепам пропонують знайти оленя на зображенні.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.