“Не на власний же покладатись”. Як соцмережі відреагували на ідею введення штучного інтелекту у Раді
Партія “Слуга народу” планує використовувати програмне забезпечення із застосуванням технологій штучного інтелекту для виявлення “аномалій” під час голосування депутатів у Верховній Раді.
Давид Арахамія, новообраний депутат від “Слуги народу” з першої десятки партії, додав, що у “Слузі народу” систему вже назвали “Великий брат” (за аналогією з відомою антиутопією Джорджа Орвела, яка описує існування тоталітарної системи).
У соціальних мережах активно обговорюють цю новину.
“Прямий” зібрав для вас найяскравіші реакції.

Роман Давиденко поділився секретними фото штучного інтелекту.

Політолог Олеся Яхно аналізує на тему “Великого брата”.

Порівнюють навіть з калькулятором “Електроніка” і смартфоном.


Жартують про власний інтелект депутатів.

![]()
У когось остання надія на технології у парламенті.
![]()
Припускають навіть те, що в разі чого всю відповідальність за рішення можуть перекласти на штучний інтелект.

Дехто навіть помітив таку закономірність:

Користувачі цікавляться чи можливо, щоб штучний інтелект замінив депутатів.
![]()
![]()
Пропонують і такий варіант, щоб унинути “кнопкодавства”.

Жартують і про президентство штучного інтелекту:
![]()
Віктор Литовченко пише про ймовірні рішення штучного інтелекту в новій Верховній Раді.

А от Анна Романовська зауважила, що новообрані народні депутати забули про реальність у Раді.

Існує й таке побоювання:

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.