Спорт

Не забивши жодного голу: “Арсенал” виграв у “Шахтаря”

Не забивши жодного голу: “Арсенал” виграв у “Шахтаря”

Донецький “Шахтар” у матчі 3-го туру Ліги Чемпіонів програв у гостях грізному лондонському “Арсеналу” з рахунком 0:1. “Гірники” боролися до кінця, програвши завдяки голу у власні ворота. Проте рахунок на табло й загальні результати команди у ЛЧ поки що викликають мінорний настрій.

Центральною постаттю у складі гірників у цьому матчі був голкіпер Дмитро Різник, котрий на 29-й хвилині привіз автогол у власні ворота, а на 77-й, відбивши пенальті, надихнув “Шахтар” на активні дії.

Важко звинувачувати Дмитра у цій помилці. Гравець “Арсеналу” Мартінеллі вдарив так, що воротар не бачив моменту удару. М’яч влучив у штангу, зрикошетив від Різника та вкотився у ворота.

Водночас перший тайм “Шахтар” у жодному разі не може занести собі в актив. “Каноніри” мали відчутну ігрову та територіальну перевагу і якби “Арсенал” ще у першому таймі подвоїв результат — ніхто б цьому не здивувався. До того ж “Шахтар” практично не бив по воротах суперника. А немає ударів — немає й голів.

Проте рахунок 1:0 на користь лондонців не змінився. Наступив другий тайм й ситуація почала потроху змінюватись. Нарешті у ворота Різника був призначений той самий пенальті, котрий заробив та спробував виконати Троссард. Різник врятував, відбивши м’яч ногою — й “Шахтар” побіг уперед зрівнювати рахунок.

З’явилися удари по воротах. Одного разу голкіпер “канонірів” Давід Рая буквально витягнув “круглого” з кута власних воріт після удару Педріньйо, проте часу для фінального штурму виявилося замало. “Арсенал” відстояв перемогу, фактично, не забивши жодного голу. “Шахтар” у Лондоні зовсім не виглядав безнадійно, проте лише одне очко у трьох матчах та нуль забитих м’ячів відверто не надихають.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.