Невідомі обстріляли американську військову авіабазу в Іраку
В Іраку невідомі здійснили ракетний обстріл військової авіабази, де базуються американські та іракські військовослужбовці.
Про це видання Rudaw English повідомляє в Twitter.
З реактивної системи залпового вогню обстріляли авіабазу К-1 поблизу іракського міста Кіркук.
Інформації про постраждалих та загиблих в результаті обстрілу наразі немає.
Нагадаємо, 10 лютого у парламенті Іраку заявили про початок виведення з країни військових підрозділів США.
Раніше повідомлялося, що у “зеленій зоні” Багдада, де розташовані урядові будівлі посольства іноземних держав, впали п’ять ракет. Одна з них потрапила в будівлю ресторану американського посольства.
Нагадаємо, 12 січня журналістка Елізабет Хагедорн повідомила, що територію іракської авіабази Аль-Баляд, де перебувають американські військові, обстріляли з “Катюш”, у результаті чого було поранено четверо військовослужбовців ВПС Іраку.
27 січня виконувач обов’язків прем’єрміністра Іраку Адель Абдель Махді засудив ракетні удари по американському посольству в Багдаді і наказав силам безпеки країни вжити всіх заходів для запобігання повторення атакі.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.