Ні моя команда, ні я не підписували цей “Мінськ” – Зеленський
Президент України Володимир Зеленський заявив про готовність його і команди виконувати Мінські угоди по врегулюванню конфлікту на Донбасі в повному обсязі.
Про це він зазначив в інтерв’ю Deutsche Welle.
“Ми готові робити все, що написано в Мінських угодах”, – запевнив він.
Він нагадав, що не є підписантом документа, проте підтримує його.
“Ви знаєте прекрасно, що ні моя команда, ні я не підписували цей “Мінськ”, але ми готові йти по пунктах Мінських домовленостей, щоб у нас був мир”, – зазначив Зеленський.
“Ни моя команда, ни я не подписывали этот “Минск”, но мы готовы идти по пунктам всех минских договоренностей для того, чтобы наконец у нас был мир”, – сказал президент Украины Владимир Зеленский, с которым поговорил наш корреспондент pic.twitter.com/6LFZFFAhSl
— DW на русском (@dw_russian) 5 июля 2019 г.
Нагадаємо, у зв’язку з позицією РФ не вдалося досягти жодного прогресу ані щодо запровадження “хлібного перемир’я”, ані домовитися стосовно звільнення утримуваних осіб.
Також “Прямий” повідомляв, що 2 липня учасники Тристоронньої контактної групи з врегулюванню ситуації на Донбасі зберуться на чергове засідання в Мінську.
Раніше секретар РНБО Олександр Данилюк повідомив, що на засіданні Тристоронньої контактної групи буде розглянуто питання обстрілу бойовиками санітарного автомобіля поблизу селища Водяне.
Також повідомлялось, що ТКГ обговорить зняття економічної блокади з окремих районів Донецької та Луганської областей.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.