Новини

Ні моя команда, ні я не підписували цей “Мінськ” – Зеленський

Ні моя команда, ні я не підписували цей “Мінськ” – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив про готовність його і команди виконувати Мінські угоди по врегулюванню конфлікту на Донбасі в повному обсязі.

Про це він зазначив в інтерв’ю Deutsche Welle.

“Ми готові робити все, що написано в Мінських угодах”, – запевнив він.

Він нагадав, що не є підписантом документа, проте підтримує його.

“Ви знаєте прекрасно, що ні моя команда, ні я не підписували цей “Мінськ”, але ми готові йти по пунктах Мінських домовленостей, щоб у нас був мир”, – зазначив Зеленський.

Нагадаємо, у зв’язку з позицією РФ  не вдалося досягти жодного прогресу ані щодо запровадження “хлібного перемир’я”, ані домовитися стосовно звільнення утримуваних осіб.

Також “Прямий” повідомляв, що 2 липня учасники Тристоронньої контактної групи з врегулюванню ситуації на Донбасі зберуться на чергове засідання в Мінську.

Раніше секретар РНБО Олександр Данилюк повідомив, що на засіданні Тристоронньої контактної групи  буде розглянуто питання обстрілу бойовиками санітарного автомобіля поблизу селища Водяне.

Також повідомлялось, що ТКГ обговорить зняття економічної блокади з окремих районів Донецької та Луганської областей.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.